Bravura Solutions w Warszawie


  Od ponad 30 lat Bravura Solutions jest wiodącym dostawcą oprogramowania i usług informatycznych dla sektorów wealth management, ubezpieczeń na życie i administracji funduszami inwestycyjnymi. Naszych klientów wspiera zespół ponad 1400 profesjonalistów w 12 biurach w Wielkiej Brytanii, Polsce, Afryce, Azji, Australii oraz Nowej Zelandii.

  Centrum technologiczne w Polsce jest częścią globalnego zespołu informatycznego i specjalizuje się w rozwijaniu pięciu produktów z portfolio Bravury. W naszym warszawskim zespole ponad 170 ekspertów IT dostarcza innowacyjne rozwiązania dla klientów na kluczowych dla nas rynkach. Stosując światowej klasy narzędzia i nowoczesne technologie, w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem, nadajemy kierunki rozwoju wiodących instytucji finansowych

  Our solutions

  Wealth and Platform Systems

  Wealth and Platform Systems

  Engage your customers like never before with a next generation wealth administration solution

  Learn more

  Life and Protection Systems

  Life and Protection Systems

  Innovate for tomorrow with a next generation life and protection solution

  Learn more

  Transfer Agency Systems

  Transfer Agency Systems

  Deliver world-class fund administration with a market-leading transfer agency solution

  Learn more

  Workplace and Employee Benefits

  Workplace and Employee Benefits

  A next generation administration solution for workplace providers

  Learn more

  Legacy and Heritage Replacement

  Legacy and Heritage Replacement

  Revamp legacy core systems with a next generation wealth administration solution

  Learn more

  Digital and Financial Messaging

  Digital and Financial Messaging

  Leading solutions to consolidate your data and strengthen your digital presence

  Learn more

  Praca w Bravurze

  W Bravurze cenimy współpracę oraz różnorodność i wierzymy, że razem możemy zdziałać więcej. Nasze biuro w Warszawie jest centrum technologicznym pełnym pasjonatów IT, którzy łączą siły, aby rozwijać dla naszych klientów innowacyjne i najlepsze na rynku rozwiązania.

  Równowaga
  Równowaga

  Troszczymy się o naszych pracowników i staramy się utrzymywać przyjazne i wygodne środowisko pracy, dbając jednocześnie o wysoką produktywność. Jesteśmy otwarci na elastyczne godziny pracy oraz pracę z domu, a nadgodziny to u nas rzadkość. Dzięki temu pracownicy Bravury mogą się cieszyć z równowagi między pracą a życiem osobistym.

  Współpraca
  Współpraca

  Nasza kultura organizacyjna opiera się na uczciwości, wysokich standardach etycznych oraz dbałości o wysoką jakość. Jesteśmy otwarci, szanujemy się i pomagamy sobie nawzajem, co wpływa na naszą kreatywność, umiejętność współpracy i efektywność.

  Otwartość na wyzwania
  Otwartość na wyzwania

  Nasza globalna skala powoduje, że największe organizacje finansowe świata stawiają przed warszawskim zespołem Bravury złożone wyzwania, co sprawia, że nasza firma, mimo funkcjonowania w warunkach ciągłej zmiany, jest stabilnym środowiskiem pracy, do którego ludzie przywiązują się na wiele lat.

  Globalna obecność
  Globalna obecność

  Jesteśmy globalną firmą z centralą w Sydney. Nasz zespół z Warszawy pracuje z klientami z całego świata, co dostarcza okazji do współpracy z innymi oddziałami Bravury, oraz do wyjazdów, dla tych, którzy są zainteresowani takimi możliwościami.

  Doskonałość techniczna
  Doskonałość techniczna

  Praca z najwyższej klasy profesjonalistami z szerokim doświadczeniem technicznym sprzyja innowacjom, daje okazję do wymiany wiedzy i pomaga w codziennych zadaniach.

  Społeczność
  Społeczność

  Tworzymy społeczność pasjonatów i nie wahamy się wymieniać doświadczeniem z innymi, podobnymi nam entuzjastami technologii. Uczestniczymy w konferencjach i innych wydarzeniach branżowych.

  170+

  Oddział w Warszawie

  1400+

  Globalny zespół

  350

  Klienci na świecie

  1.6b

  (£) Wartość aktywów w systemach na świecie


  Wpłyń na przyszłość branży fintech.
  Dołącz do naszego globalnego zespołu.

  Dołącz do naszego zespołu. Przywita Cię tu grupa pełnych pasji entuzjastów technologii. Razem staniemy w obliczu ambitnych projektów, które będą wspierać Twój rozwój. Przygotuj się na to, że będziemy wspólnie zmieniać branżę fintech i wspierać w rozwoju największe instytucje finansowe.


  Pozostańmy w kontakcie

  Czekamy na kontakt z Twojej strony i jesteśmy gotowi jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

  WARSAW

  BRAVURA SOLUTIONS POLSKA SP.Z O.O.
  11 pietro, Atrium 2
  Icchoka Lejba Pereca 1 00-849 Warsaw

  P: +48 22 256 0400
  [email protected]